MÖBLER / Soffor / Soffa 6903389
nr 690 3389
Soffa
60-tal, Danmark, längd: 125
Kondition: se stämplar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 4 april 2011
kl 17:35:19
500 kr
1.000 kr
350 kr
500 kr
650 kr
1.000 kr
2.000 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.700 kr
2.400 kr
2.600 kr